| georgica15 a întrebat:

Ce ma sfatuiti sa iau, Ps4 S la 1075 lei sau Ps4 Pro la 1899 lei tinand cont ca varianta mai svumpa o sa o tin mai mult?

Răspuns Câştigător
| mihaigeorge58 a răspuns:

Bună. Eu am PS4 Pro și sunt foarte mulțumit de el. Totuși dacă nu-ți pasă de detalii mici în grafică și alte mici beneficii de genul ăsta îți recomand PS4 S. Nu e adevărat că ține mai mult, contează de câtă grijă ai de el. Eu am un PSP de 5 ani și un PS2 de 7 sau ceva de genu laughing. Succes in alegere!