| baroiu a întrebat:

Ce metin2 stiti as vrea un metin cu ratele 1000 sa gasesti otel un mag si elemtele sa le evoluez da as vrea sa mearga si sa-mi dati si situl da sa fac repede lvl si bani si sa fiu cam de la 200kk in jos elemtele de ovuare ale otelului sa fac pose king 2 armura buso etv
vo rog frumos

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://metin2nightcore.weebly.com/index.html

Descriere : Un sv nou 2012, cu iteme 2012-2013 la shop, pvp max lv 250, experienta faci usor,ai download si register acolo

retele hamachi : NightPower, NightPower1, NightPower2... tot asa pana la NightPower10
Parola hamachi:123

| RaulGonzzalles a răspuns:

Metin2hotstylee,mage,metin2xpub

| Ciprian221 a răspuns:

Metin2 steel sau gth crede-ma sunt super frumoase cu ratele 1000 gth e unpicut mai greoi dar eu am facut in 2000 de mintute 1500 min prosteala lvl 115 si arme si armuri cele mai bune evoluarea maxima e king aragorn cu 3750 app si 250. 000pvwinking deci e super crede-ma un pamflete din v4 costa 1kkk laughing e super crede-mawinking funditA?

| baroiu explică:

Auzi raul da in momentu asta metin mage merge?