| MysticWolfy a întrebat:

care stie un metin fain ratele 500-700! sa se faca pose din otel dupa king 1dupa king 2 estc deci un metin normal care rasp. celami repede si cel mai corect Funda

Răspuns Câştigător
| BiGaBi a răspuns:

Deci cel mai bun metin care l-am jucat eu pana acum si care inca mai e deschis este Mondial mt2.Incearca-l.Sper ca te-am ajutat. Funda?

| MysticWolfy explică (pentru BiGaBi):

Multumesc. dar nu mai ma intereseaza metinele numai Fifa 08 de fapt mia joc metin2 Lcs dar saoprit! care stie de unde iau fifa 08?

1 răspuns: