| Lavynyu a întrebat:

Ce părere aveți despre acest combinație: Procesor:Intel Core 2 Quad CPU Q8400 2.67 GHz Memorie RAM: 4GB Placa video:NVIDIA GeForce GTX 460 2G HDD: 450 GB. Ce jocuri Îmi merg? Mă refer la cele noi fifa 13/14 etc.

Răspuns Câştigător
| ClauCS99 a răspuns:

Hoho iti merg aproape toate frate fifa 14 si 13 iti merg pe full cred.

3 răspunsuri:
| TheEyes a răspuns:

Salut.Este o combinatie destul de bina dar ai grija ca daca il incarci pea mult cu jocuri si cu diferite chesti, o sa iti mearga din ce in ce mai greu si pana la urma o sa ti se arda piesele. Iati doar ce jocuri sti ca le joci si atat.Salut,bafta

| andreyyy112 a răspuns:

Iti recomad ca procesor: http://www.emag.ro/......EQN4TBBBM/

si sa hdd de 1TB

| andreyyy112 a răspuns:

Si pe parcurs ai putea sa iti mai pui inca 4 Gb De RAM