| anonimguy3 a întrebat:

Ce parere aveti de noul titlu de la Ubisoft Watch Dogs care va aparea pe 27 mai? Deja a aparut pe site-uri de piraterie varianta de console.

Si acum pun o intrebare grea: Watch Dogs vs GTA V. Ambele jocuri seamana la multe capitole. Oricum asteptam si varianta de PC.

Oricum da-ti-va cu parerea! FUNDA! big grin

4 răspunsuri:
| Petrut02 a răspuns:

Am auzit ca Watch dogs e mai bun dar nu stii pana nu il joci.(oricum la grafica intrece GTA V dar Watch Dogs are foarte mare cerintele)

| anonimguy3 explică (pentru Petrut02):

La ce vrea sa fie Watch Dogs are cerinte mult prea mari. Oricum un prieten de al meu are deja varianta de PC originala, de la cineva din Germania, si mi-a aratat cum arata jocul pe detalii medii, si pot spune ca nu depaseste gta v nici pe aproape la grafica (SI ERA VARIANTA DE PC) iar gta 5 e deocamdata doar pe console.

Oricum astept sa iasa varianta de PC piratata varianta reloaded sa vad daca imi va merge macar in low sa vad cum e. big grin

| Petrut02 a răspuns (pentru anonimguy3):

Apare pe Steam prima oara varianta de Pc si apare pe 27 asa ca nu cred ca ti-a aratat pe PC!

| anonimguy3 explică (pentru Petrut02):

Eu ti-am zis de unde o are. O are de la cineva din Germania care vinde deja copii originale de Watch Dogs pe PC. tongue Si plus comenzile si iconitele erau de pc tongue