| Seby23902 a întrebat:

Ce părere aveți despre acest PC:https://www.pcgarage.ro/......t/3503532/

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Ia-l - mereu cineva va avea ceva de comentat.
Eventual mai asteaptă până de black friday, mai prinzi ceva reduceri

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Iți place, ai banu', îl iei - e tare. Baftă

| Seby23902 explică (pentru sierra1):

Deci crezi că e bun PC? Sunt compatibile componentele?

| sierra1 a răspuns (pentru Seby23902):

Ia-l - mereu cineva va avea ceva de comentat.
Eventual mai asteaptă până de black friday, mai prinzi ceva reduceri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piesele sunt compatibile, dar nu sunt prea echilibrate.
Procesorul e mult prea bun in comparatie cu placa video, 4 gb de rami e cam putin pentru 2018, monitorul de 19 e cam mic, pluc ca HDD-ul de la WD e mai bun ca ala Seagate.

| RăzvanSTO a răspuns:

Salut, la banii astia mai pui 100 de lei si iti iei un pc mult mai performant decat cel din descriere si tot de pe pc garage
https://www.pcgarage.ro/......4gb-gddr5/