| sexy33 a întrebat:

Ce parere aveti despre Mozzila Firefox? Dar despre Google Chorme? Va pup!

Răspuns Câştigător
| xVLDx a răspuns:

Am intalnim multi oameni care au spus ca Mozila Firefox este foarte bun (ca browser). Parerea mea este ca acest browser este bun, dar nu se ridica la nivelul lu Chrome, care are viteza mult mai mare decat Firefox, iar interfata este foarte atractiva. Un plus fata de Firefox, este si ca traduce foarte usor textele pe site. (se traduc automat). Deci in concluzie: Amandoua sunt bune, dar Chrome e clar peste. Sper ca te-am ajutat... iti urez bafta si... Funda? big grin

5 răspunsuri:
| TheLoneWolf a răspuns:

Google chrome best browser tongue

| ஐKatsu a răspuns:

Google chrome nu e bun deloc straight face e mai bun firefox puppy dog eyes

| Alexbossdeboss a răspuns (pentru ஐKatsu):

Asa cred si eu happy

| ஐKatsu a răspuns (pentru Alexbossdeboss):

Http://ewandoo.co/top-10-internet-browsers-2012/ e normal ca mozilla firefox este fff bun fata de chrome deoarece este pe primul loc :o3

| Magdutza1 a răspuns:

Parerea mea e ca google chrome este mult mai bun. Funda?