| Skit333 a întrebat:

Ce parere aveti despre Steam.
Dau FUNDA la raspunsuri concrete nu la raspunsuri tip : am o parere buna

5 răspunsuri:
| Deack a răspuns:

E ok, te ajuta sa ai mai multi prieteni in lumea jocurilor. poti juca cu acestia meciuri(acum depinde de joc), poti vedea cine e online, cine nu, eu zic ca te ajuta

Răspuns utilizator avertizat
| Skit333 explică (pentru Deack):

Te intreb asta deoarece am doresc sa il descarc dar am auzit ca provoaca neplaceri cum ar fi ca se deschide atunci cand deschizi calculatorul sau ca nu poate fi dezinstalat. Tu ai steam?

| Deack a răspuns (pentru Skit333):

Mie nu mi se deschide cand deschid calculatorul, si chiar daca mi s-ar deschide nu creeaza niciun fel de neplacere.Chestia cu dezinstalatul nu stiu, dar nu cred ca e posibil sa nu mearga sa se dezinstaleze

| XXXray a răspuns:

Sincer mie nu prea imi place. Jocurile sunt cam scumpe si nu prea am incredere in ei (in sensul ca trebuie sa iti dai cardul de credit ca sa cumperi un joc. Ar fi mai bine daca s-ar putea cu coduri de reincarcare). Avantajele sunt ca pe serverele din jocuri sunt multi jucatori si mai mult de 75% nu ai hack. Cea ce urasc este ca daca iei ban pe steam nu mai poti accesa jocurile tale de pe steam chiar daca le ai cumparate. Eu unul nu am o parere prea buna despre ei. Ca sa il dezinstalezi trebuie sa te conectezi la el si ca sa nu se deschida odata cu calculatorul poti face anumite setari in steam. Acuma cele mai multe jocuri originale cer cont de steam si nu inteleg de ce.