| Marian_5450 a întrebat:

Voi v-ati fi gandit sa creati un site ca acesta, TPU, ce ne-am face fara el, gasesti raspunsuri la orice, mai bun ca yahoo, ca telefonul, raspunsuri concrete, ce parere aveti voi despre site?

Răspuns Câştigător
| Andreea114820 a răspuns:

E un site super.adica eu asa cred. daca ai o problema ii intrebi pe prietenii de pe TPU si se rezolva de obicei

2 răspunsuri:
| milom a răspuns:

Da. TPU nu e original, exista altele de gen. Si daca nu, era clar nevoia de o comunitate dinamica.

Ca parere am? E spammed rau si prea multi "lightheaded" around.
A, da hai sa cer si eu statusuri de yahoo triste si cu bulinute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am gandit, am vorbit cu Dnul. Tenita sa cream TPU 2, propunerea este in asteptare