| giuglea a întrebat:

Ce pot face?
Mi-am pus windows 7 ultimate pe calculator si nu-mi merge nici-un c.s.
Ce pot face?
Va rog URGENT am nevoie de raspuns

3 răspunsuri:
| SerbanElyan a răspuns:

Windows7 are un mare defect. Acesta este ca, la majoritatea jocurilor, iti trebuie cerinte duble. Deci ar trebui sa iti iei XP`ul sau sa iti imbunatatesti componentele de la calculator. Spun asta din experienta. Asta e...nu merge cu windows7...

| giuglea explică (pentru SerbanElyan):

La un coleg merge (are tot windows 7 ultimate la fel ca mine) si are 2 cs diferite si nu-s luate de pe steam si le-am incercat si eu si mie nu-mi merg

| LoveMetin2 a răspuns:

Salut.Dai click drepapta pe computer apoi dai la proprietati remote seting apoi iti va aparea un tabel cu mai multe chestii dai pe advence dai pe primul spatiu unde scrie setting apoi dai pe date excurtion prevention dai add apoi te duci in folderul in care ai instalat cs-ul si dai pe iconita cu care il pornesti.Bafta