| efervescent99 a întrebat:

Ce pot face sa nu mai fiu pedepsit in dota 2? Imi scrie ca single draft este singurul joc cu prioritate scazuta,si imi arata victorii ramase : 1, adica trebuie sa castig un meci pe single draft ca sa numai fiu pedepsit? Daca da cu se numeste modul single draft ca eu nu il gasesc sadDau funda)!

Răspuns Câştigător
| likeabossnr1 a răspuns:

Salut, Single Draft este o pedeapsa deoarece ai iesit din meci, trebuie neaparat sa joci un astfel de meci "Single Draft" ca sa scapi de pedeapsa si trebuie ca in acest meci echipa ta sa castige. Ca sa joci un astfel de meci dai pe "JOACA DOTA" si acolo la "MECI NORMAL" bifezi "RECRUTARE UNICA" si dai sa caute meci! asta e tot! FUNDA?

4 răspunsuri:
| Ro_Robby_1994 a răspuns:

Daca ai aflat ceva sa ma anunti si pe mine. Si eu sunt in aceeasi postura.

| likeabossnr1 a răspuns (pentru Ro_Robby_1994):

Salut, Single Draft este o pedeapsa deoarece ai iesit din meci, trebuie neaparat sa joci un astfel de meci "Single Draft" ca sa scapi de pedeapsa si trebuie ca in acest meci echipa ta sa castige. Ca sa joci un astfel de meci dai pe "JOACA DOTA" si acolo la "MECI NORMAL" bifezi "RECRUTARE UNICA" si dai sa caute meci! asta e tot! FUNDA?

| Broh_Alex_1988 a răspuns:

Am jucat single draft nu am castigat si acum nu imi da voie sa joc deloc si nici nu mi apare timpul ramas pentru o eventuala penalizare? a mai patit cineva ceva? Au trecut 7 ore de la ultima conectare si tot nu-mi da voie sa joc single draft?

| thorz0r1 a răspuns (pentru Broh_Alex_1988):

Salut, ai rezolvat eeva? eu sunt in aceeasi situatie dar nici macar nu gasesc modul single draft ca sa joc? are alta denumire?