| xDeniii a întrebat:

Ce programe trebuie sa ai instalate pentru a merge imvu? Cand il instalez pe la jumatate imi da o eroare... sad

2 răspunsuri:
| iulyluvy a răspuns:

Depinde ce program iti trebuie. Am avut si eu imvu dar daca il instalezi pentru prima oara, jocul nu e asa de fain pe cat pare. 1intr-o vreme a avut si multi virusi iar PCul pe care l-am instalat a trebuit aruncat.

| xDeniii explică (pentru iulyluvy):

Pai in timpul instalari pe la jumatate apare un patrat si scrie "Download failed"