| Dum4ass a întrebat:

Ce programe imi trebuie sa instalez minecraft nu-mi merge. FUNDA

Răspuns Câştigător
| SexBond a răspuns:

Da trebuie driverele de la placa video instalate asa am patit si eu

5 răspunsuri:
| DIIMIIM a răspuns:

Iti trebuie java script
funda? big grin

| Dum4ass explică:

Nu eu zic daca trebuie Open AL sau Open GL

| SexBond a răspuns:

Daca nu ai java nu are cum sa iti mearga dar zi-mi ce eroare iri scrie sau ce iti apare...

| Dum4ass explică (pentru SexBond):

Imi apare bad video cards drivers sau cv de genu asta si cannot find an accelerator Open Gl Mode

| SexBond a răspuns (pentru Dum4ass):

Da trebuie driverele de la placa video instalate asa am patit si eu

| Jitaru_Andrei_Catalin_1968 a răspuns:

Nici mie nu-mi merge si imi scrie "Could not create the Java Virtual Machine.
A fatal exception has occured.Program will exit."
Ce ar trebui sa fac?