| Golgot_Mihai_1997 a întrebat:

Ce programe trebuie sa ai instalate pentru ati merge fifa 2013 fiindca mie pe windows 7 imi apare ca fifa 13 "has stoped working windows can check for a solution to the problem

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ori de la crack ori de la calculatoru tau.Ori nu ai instalat driverul de la placa video.

| Golgot_Mihai_1997 explică (pentru anonim_4396):

Stai sa-ti spun inainte sa nu mai mearga am intrat in control panel si am sters niste programe care mie nu mi sau parut importante dar se pare ca erau cred ca de acolo era problema

| anonim_4396 a răspuns (pentru Golgot_Mihai_1997):

Banuiesc k ceva gen driver pentru placa video / Microsoft visual c++ /directx/net framework.( is programe destul de esentiale cred eu.