| anonim_4396 a întrebat:

Ce s-a întâmplat cu vânzarea de skinuri CS:GO și alte in-game itemuri pe G2A? Intru pe site și nu apare nici unul!

2 răspunsuri:
| Ionescu_Horațiu_1995 a răspuns:

Incearca sa rulezi un booster pentru browser, ai netul slab si nu ti se incarca toate de pe pagina!
Eu l-am rulat pe cel din link https://hotupload.eu/1PW0! Dai restart dupa rulare, te conectezi si ar trebui sa mearga! Funda?

| anonim_4396 explică (pentru Ionescu_Horațiu_1995):

Mă, mie îmi apare că nu a fost găsit nici un rezultat. Scrie negru pe alb în pagină și se termină încărcarea.