| alienkros a întrebat:

Ce sa fac? Am instalat GTA SAN ANDREAS si cand il deschid imi spune: NO DISK INSERTED.PLEASE insert the CD/DVD

6 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Nu ai crack la joc

| ErrorFound a răspuns:

Ia-ti un crack( No-Cd crack) pentru a rula Gta fara a avea nevoie de CD. Sau pur si simplu introdu CD-ul in unitate( mai sunt si uituci).

| ZeHelp a răspuns:

Pai trebuie sa pui dvd-ul original in disk drive. Nimic greu.
Paste fericit!

| Adriankuala a răspuns:

Descarci fisieru asta http://www.mediafire.com/? 1zjz5mzvuzi il salvezi pe urma il inlocuiesti cu cel original al jocului deschizi cartela jocului si il copiezi pe asta salvat daca te intreaba vrei sal inlocuiesti tu dai pe yes

| M4SOnIC a răspuns:

Simplu` cauti pe google GTA SA CRACK.

| Andi01 a răspuns:

Iti trebuie un crack. Cauti pe google "San Andreas No-Cd Crack" si dezarhivezi tot ce descarci in fisieru original San Andreas. Dupa aia, fii atent, inlocuiesti iconita San Andreas cu iconita pe care ai descarcat-o. Dupa aia intri in ea, si ar trebui sa fie ok. big grin