| Raul_Cristian_1975 a întrebat:

Ce sa ma joc? ma plictisesc foarte tare si nu stiu ce ziceti-mi as vrea un shoter gen cs sau un metin2 bun dar sa nu fie online.Dau funda

2 răspunsuri:
| ItsMyTime a răspuns:

Salut, intra pe google si cauta The Maze online, joacal si incearca sa ajungi la lv 8, daca faci asta esti cel mai tare, sa joci cu sunet pentru ca o sa ai nevoie la lv 3. cred ca o sa iti placa si daca nu treci de lv 5 imi dai funda ok? uite si alte jocuri ca sa nu zici ca mi-ai dat funda degeaba,
gen metin dar nu Online:
Diablo 1, 2, 3
Nox
dungeon siege 1, 2, 3
si gen cs:
War Rock
Parabellum
Wolfteam
Operation 7
Crossfire
sper ca te-am ajutat, bafta pa