| BootsToAsses a întrebat:

Ce svr private de metin2 cunoasteti care au oltel la shop si scut de 61 la care nu trebuie iteme pentru + si cu rate peste 300 va rog nu-mi ziceti mondial, gx, tim united. dinamik, candy lojung, si celelalte lonjunguri, stars, colosseum, hammmer sau alte svr pvp, sau svr cu hamachi, sky. sa fie un metin2 la care cresti repede si iei si bani repede. cine imi zice un svr cu toate cele cerute dau fundita
va rog daca nu stiti nu raspundeti

7 răspunsuri:
| TheCosmin99 a răspuns:

Pai incearca Appolo metin2 esti bine-mersi acolo sea happy

| BootsToAsses explică (pentru TheCosmin99):

Dar nu are scit de 61 si nu cred ca se castigi asa bine bani

| BootsToAsses explică (pentru TheCosmin99):

Ba tu du-te draq de bou am zis daca nu sti sa nu raspunzi ule
iti dau funda stau jumatate de zi si acum imi zice de cacatu ala de metin2 sugemio

| TheCosmin99 a răspuns (pentru BootsToAsses):

Usor pretenas, ce vrei sa ma intrebi ce metin joc uite aici si usor ca sunt fragil laughing)
Mt2 apoolo
Mt2 guabina
Mt2 ro speed
Mt2 Universe
Mt2 Hammer
Mt2 Tim
Mt2 Fun
Atata joc si usor cu nervii aia.thinking de ce faci asa urat nu mergea netu

| BootsToAsses explică (pentru TheCosmin99):

Bai am cerut fara pvp are rate supe mici n-are scut de 61 si sugemio ba zici alte kkaturi de metin2 du-te naibi

| TheCosmin99 a răspuns (pentru BootsToAsses):

Mai mult de 12 ani nu ai ( copil dependent de metin2laughing ) Care injura huo ca ne prinde CNA-u laughing
pimul pas
te gandesti la ce ai facut si ce ai injurat
da-ti 2 palme si du-te la maicate si spune-i ce ai facut
sterge contul deupa TPU
Hai pa

| BootsToAsses explică (pentru TheCosmin99):

Copil de 12 ani uite am 11 si taci odata