| DemonReader a întrebat:

Ce trebuie sa am sa joc Microvolts?! De exemplu cati : GB,Windows,capacitate hard disk, Am postat si pe youtube ca nu merge, asta este adresa:http://www.youtube.com/watch?v=yaHVNkV0vFk

Răspuns Câştigător
| gamestoper1998 a răspuns:

--Recomandari minime de system:
Sistem de operare:win xp/vista/7
Processor:2.0 ghz
Memorie ram:512mb
Memorie hard disk:2gb
Placa video:Nvidia gforce fx5600, ati radeon 9600 pro

--Recomandari de sistem pentru performanta ridicata:
Sistem de operare:win xp/vista/7
Processor: 2.4ghz
Memorie ram:1gb sau chiar mai mult
Spatiu pe hard disk:2gb
Placa video:geforce fx6800 sau ati radeon 9600 pro.
Cam astea ar fi bafta big grin

| DemonReader explică (pentru gamestoper1998):

Dar. daca te-ai uitat la videoclipul care l-am pus spune ceva cu PhysX library..De ce? dar oricum mersi pentru ca mi-ai spus ca o sa imi iau laptop!

9 răspunsuri:
| raikidd a răspuns:

Fa-ti update la placa video

| DemonReader explică (pentru raikidd):

Cum?!

| DemonReader explică (pentru raikidd):

Lasa mesaj aici sau pe Skype pana maine Skype :kataiandrei

| DemonReader explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=yaHVNkV0vFk Aici apare cu PhysX library si am reinstalat pana m-am saturat..de ce nu merge? Si oricum mersi ca vreau sa imi iau laptop si nu stiam ce trebuie! P.S:FUNDA gamestoper1998!

| DemonReader explică:

Pe Laptopul asta merge uite detalii cu el : Procesor
Tip procesor:Intel® Celeron® Dual CoreModel procesor:B830Tehnologie procesor:32 nmFrecventa procesor:1800 MHzCache:2048 KBProducator procesor:Intel
Display
Rezolutie:1366 x 768Diagonala:15.6 inchCaracteristici speciale display:Acer CineCrystalTehnologie display:LCD LED
Memorie
Tip memoriebig grinDR3Capacitate memorie:2 GBMemorie maxima:8 GBFrecventa:1066 MHzNr sloturi/sloturi ocupate:2/1
Hard Disk
Capacitate Hard Disk:320 GBViteza de rotatie:5400 rpmTip Hard Disk:SATA
Placa Video
Tip memorie video:IntegrataProducator chipset video:IntelSeria:Intel HD Graphics
Multimedia
Unitati citire/scrierebig grinVD RWAudiobig grinifuzoare stereoCititor de carduri:5 in 1Camera WEB:HD
Porturi
VGA:1Microfon:1RJ-45:1USB 2.0:3Iesire audio:1HDMI:1
Comunicatii
Retea:10/100/1000Wireless:802.11 b/g/n
Alimentare
Baterie:Li Ion 6 Celule
Altele
Greutate:2.4 KgDimensiuni (W x D x H):342 x 245 x 33.4 mmTastatura numericabig grinaCuloare:Negru (palm-rest argintiu)
Software
Sistem de operare:Linux?! ASTEPT RASPUNS!

| raikidd a răspuns (pentru DemonReader):

Ai linux?, in video vad ca e windows xp

| DemonReader explică (pentru raikidd):

Ziceam daca imi luam acel laptop... merge pe el?!

| raikidd a răspuns (pentru DemonReader):

Da merge