| Alexutzu21 a întrebat:

Ce trebuie sa faci in jocul imvu ca nu m-am prinsbig grin va rog dati-mi un rasp

Răspuns Câştigător
| Alex1 a răspuns:

Imvu este un joc care se downloadeaza de pe net si tu trebuie sa iti faci cont si sa iti creezi un avatar, dupa aceea iti alegi prieteni...prima data iti da o suma de bani dar dupa aceea trebuie sa faci tu nici eu nu stiu sa fac bani, iti poti cumpara case sau apartamente, poti cumpara haine ...intradevar poti sa comunici,dar sunt camere speciala unde se afla mai multi oameni sau mai putini, nu toti sunt romani decat daca iti alegi tu categoria, este un joc interesant si este 3D, in fine in joc te poti casatori, poti face dragoste, poti face copi, mai multe, ma joc si eu acest joc si pot sa iti spun ca este super:X sper sa te ajute cu ceva ce ti-am sp eu tongue:*