| razvanbanu11 a întrebat:

Ce versiune de Call Of Duty imi recomandati sa joc? Am 4 GB ram, Intel core i3 si placa video NVidia GeForge 710 1GB.

4 răspunsuri:
| ion1731 a răspuns:

Modern warfare 1 sau 2( la cerinte minime a 2-ua) gf 710 m e placa video discreta dar nu gen gaming... dar incearca happy mai depinde de hdd si sina de date...

| razvanbanu11 explică (pentru ion1731):

Am si Intel graphis 4000.

| ion1731 a răspuns (pentru razvanbanu11):

La hd 4000 sina e de 128 iar la gforce paremise e de 64, insa oricum procesoarele grafice difera, la gforce e mai bun...cel mai bine inainte de a cumpara descarca un joc, te-ai uita la cerinte minime. Funda?

| razvanbanu11 explică (pentru ion1731):

Modern Warfare 2 imi merge perfect, fara pic de lag.Asa ca sorry.