| Wo0W a întrebat:

Ce ziceti sa cumpar xbox 360 sau playstation 3? care este mai de calitate

Răspuns Câştigător
| bortanradu a răspuns:

GTA 5 merge mai bine pe PS3 pentru ca Xbox-ul avea o problema cand incercai sa instalezi jocul dar cred ca a fost rezolvata. Eu personal iti recomand Xbox-ul pentru ca imi place mai mult interfata si maneta e mai pe gustul meu.

2 răspunsuri:
| bortanradu a răspuns:

Eu iti recomand sa astepti pentru PS4 si Xbox One care vor iesii anul asta. Xbox 360 e mai bun pentru Call of Duty si Halo. Pe Xbox 360 se afla marile clanuri Call of Duty gen OpTic si FaZe deci daca vrei sa joci COD ia-ti Xbox 360. Plus maneta Xbox 360 este foarte confortabila si mai buna (parerea mea).
PS3 are exclusivitati mai bune gen, The Last of Us, Beyond Two Souls etc. Depinde ce gen de jocuri te intereseaza.

| Wo0W explică (pentru bortanradu):

Pai ma intereseaza gta 5 bf 3 astea care sunt mai populare

| bortanradu a răspuns (pentru Wo0W):

GTA 5 merge mai bine pe PS3 pentru ca Xbox-ul avea o problema cand incercai sa instalezi jocul dar cred ca a fost rezolvata. Eu personal iti recomand Xbox-ul pentru ca imi place mai mult interfata si maneta e mai pe gustul meu.