| damonloveelena23 a întrebat:

Cea mai buna prietena a mea mi-a furat contul pe jocul Lady Popular si nu stiu ce sa-i spun sa mi-l de-a inapoi < dau funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| ChristinaGM a răspuns:

Nu stiu ce poti sa-i spui si mie mi-a fost furat da nul mai recuperez mi-am facut altul.Am mai intalnit o fata cu aceeasi problema ca a ta si am intrabato ce a facut si ea a spus fetei(aia care ia furat contul)ca o spune mamei ei incearca si u. Funda? Pe tine cum te cheama pe lady popular? Pe mine ma cheama crina_criss.

| damonloveelena23 explică (pentru ChristinaGM):

Ricaa ma cheama pe joc si multumesc de sfat mi l-am recuperat

1 răspuns: