| Aly07 a întrebat:

Imi tot apare un triunghi galben cu semnul exclamari(jos langa iconite) cu mesajul cum ca Ip meu este in conflict cu alt calculator sau ceva de genu'. Ce pot face?

2 răspunsuri:
| 6DuckMeJesus a răspuns:

Poti face sex oral... uite ca intreaba Ciocolathaa de asta putin mai jos.

PS: daca nu ai licenta pe windows nu-i bai, il poti lasa asa. Daca ai cumparat insa windows-ul, trimite mesaj la Microsoft si rezolva ei in 48 ore.

| LeontinAndrei a răspuns:

Inseamna ca exista doua computere ce folosesc acelasi IP. Incearca sa afli ce ip de retea ai si sa-l treci pe gasirea automata a IP-ului, pe manual si sa introduci unul ce este liber. Nu e greu, dar trebuie sa stii cum sa faci.

Apropo, data viitoare posteaza la categoria potrivita.