| Frosty12 a întrebat:

Cei care jucati metin2 Apollo, ma puteti ajuta? Extrag fisierele in folder si cad dau sa intru pe metin2 imi da "The application failet..." ceva de genu! cine ma ajuta si merge iii dau funda!

Răspuns Câştigător
| fonfulika a răspuns:

Mai incearca sa il mai scoti odata si sa faci din nou acelasi lucru e important sa il extragi in D: altfel nu merge eu joc apollo si am lvl 146 cool bafta happy funda?

| Frosty12 explică (pentru fonfulika):

Mersii!:*

| fonfulika a răspuns (pentru Frosty12):

Cp a mers?

| Frosty12 explică (pentru fonfulika):

Da

4 răspunsuri:
| traiannuK a răspuns:

Nici mie am extras in D siscrie catrebuie ceva dll. nu stiu ajutati-ma va rog