| Personna a întrebat:

Cine imi poate da si mie un mod pentru masini in nfs most wanted (cu unele masini tari si altele haioase). Ma rog... Cine imi da si instructiuni cu linkul de descarcare are funda+vot. Multumesc!

P. S. : Daca aveti savegame-uri cu masini din astea puteti sa le uploadati.

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Cauta aici: http://www.nfscars.net/....../list.aspx Ai o lista intreaga de masini,poti pune de la Dacia si pana la Ferrari.
Selectezi la "Brands" brandul masinii, de exemplu eu am ales Dacia si am dat la Dacia Duster 2010, dupa care in partea dreapta a paginii, acolo unde iti apar pozele cu masina selectata,ai butonul "Download (Servers)". Dai click acolo,selectezi un server,dupa care dai la download. Ca sa le pui in joc, trebuie sa inlocuiesti una din masinile din joc. Sa citesc fisierele "Readme" din arhive, ca acolo ai instructiuni. Multa bafta.