| Beniamin-daniel_Bilinciuc_1997 a întrebat:

Cine imi poate spune o metoda mai simpla de a juca fifa 07 in retea ca de dat host si connect m-am saturat. Help cine da cel mai rapid raspuns are funda

3 răspunsuri:
| TanteMarianne a răspuns:

Incearca sa-ti cumperi o consola sau incearca sa spargi niste coduri pe net ( dar e cam periculos ca atunci esi haker si poti sa iei amenda )

| Beniamin-daniel_Bilinciuc_1997 explică (pentru TanteMarianne):

Ce codurii?

| TanteMarianne a răspuns (pentru Beniamin-daniel_Bilinciuc_1997):

Pai uite aici habar n-am, trebuie sa intrebi pe cineva care este haker pe net!