| unromantraditional a întrebat:

Cine imi poate spune si mie cateva jocuri multiplayer pe care le pot juca pe 512ram,placa video 256 mb geforce 5500,am jucat:AirRivals,metin2,tlbb,wolfteam,shayia,fara sugestii gen:trebuie sa-ti schimbi calculatorul xD,dau funda!big grin

2 răspunsuri:
| Cosmin_Mermeze_1990 a răspuns:

Batel of Imortals- daca iti place iti dau caracter lv 87 slyr la schimb cu caracter din tlbb/war of imortals si cele care le-ai jucat.

| unromantraditional explică (pentru Cosmin_Mermeze_1990):

Am jucat si boi, am cont de lvl 75, de 62 si fratemiu are cont de 81, 65, 69 si 64...nu mersiwinking