| suntperfect a întrebat:

Cine imi spune clar daca placa de baza asrock g31m-s imi suporta procesorul asta:
Intel core 2 quad q6600 2.4ghz?

2 răspunsuri:
| AlexDinTimis a răspuns:

Salut! Am si eu acelasi aceeasi placa de baza si am un quad deci suporta chiar si un amd phenom. Deci, Crede-ma ca iti merge garantat si daca nu crezi intreaba profesionistii. Bafta! Si un An Nou fericit!

| suntperfect explică (pentru AlexDinTimis):

Mersi mult ma, chiar mi-ai dat o veste foarte buna deoarece credeam ca nu o sa suporte si o sa fie nevoie sa schimb placa de baza, ram (de la ddr2 sa cumpar iarasi ram ddr3)... mersi mult! Un an nou fericit si tie!