| suntperfect a întrebat:

Poate cineva sa imi spuna sigur daca aceste doua mari componente pentru calculatoator(mai mult de gaming)imi suporta placa de baza g31m-s?
Intel core 2 quad q6600 2.4ghz si
nVIDIA gtx 650 2gb.
Suporta placa mea de baza astea 2?

1 răspuns:
| Turok90 a răspuns:

Sunt pe net de pe telefon si nu te pot ajuta prea mult dar în primul rând te-as sfătui să alegi AMD si ATI (de preferat ceva din seria HD) pentru jocuri. Cât despre compatibilitate. Uită-te la tipul soketului plăcii tale de bază, să corespundă cu cel al procesorului. Iar atâta timp cât ai slot pci-expres pe placa de bază, se va potrivi si placa video.