| FrameR a întrebat:

Cine imi spune si mie niste servere de Minecraft SP nu de Minecraft Premium?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Darius123456 a răspuns:

Hub.toxicmc.net

| TonyxD a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti faci un server si sa il publici pe forumuriwinking

| MonsterOnALeash a răspuns:

Intra pe serverul meu de minecraft bukkit la hamachi scrie la nume:romania.super-fun.ro si la parola:minecraft, ipul serverului este 25.154.155.158.Daca serverul nu este on contacteaza-ma la idul:andrei_ciupanezu_2010 si il deschidbig grinbig grinbig grin

| Cristian_Fekete_1996 a răspuns:

Va rog imi spuneti si mie un server de minecraftSP dar sa mearga!