| alexmovila a întrebat:

Cine joaca wizard101?
si cine stie cum sa fac rost de crowns gratis?
dau funda si vot daca dati un raspuns corect, si poate ne mai intalnim si dau vot si funda si atunci chiar daca nu e corect

Răspuns Câştigător
| razboiniculvoma a răspuns:

Frate parola e usingnetframework da am incercat sa-l instalez si imi zice ca operatia trebuie sa aiba elevatiewinking.da totusi daca stii cum sa-l instale trimite-mi un raspunswinking

26 răspunsuri:
| 10asd a răspuns:

Http://www.mydownstore.com/....../index.php foloseste winrar pe primul fisier cel cu generatorul parola e wizzard101mydownstoreMDS,downloadeaza.netframework intra aici http://lnkgt.com/5sb fa un surveyve si apasa show password, nu vreau funda in schimb vreau sa imi spui si mie parola de la.net framework

| Raress_Tapalaga_1994 a răspuns (pentru 10asd):

Dar cum fac sa imi descarc http://lnkgt.com/5sb ca nu imi da nicaieri download...sau trebuie sa downloadez un netframework si sa introduk parola scrisa de razboiniculvoma?

| Soare_Cristi_1994 a răspuns (pentru 10asd):

Poti sa ma ajuti si pe mine? Am descarcat de pe Wizard101crownsgen.blogspot.com si imi zice ca trebuie sa am cont MediaFire
Imi da cineva un cont?

| rolynight a răspuns:

Cam toate hackurile sunt scamuri.
Dacă chiar vrei să joci wizard101, roagăi pe părinții tăi să-ți dea voie să plătești de pe card, pentru un membru sau pentru crowns.

| Soare_Cristi_1994 a răspuns:

Cine a deschis hack-ul sa mi-l trimita si mie in format zip pe mail:
cristi.soare12@yahoo.com.

| alexmovila explică:

10asd de unde descarc hack?

| alexmovila explică (pentru 10asd):

Da dar cum fac la http://lnkgt.com/5sb?

| 10asd a răspuns (pentru alexmovila):

Frate,fa unul din surveyvele alea, alege unul si completeazal, astept parola.

| alexmovila explică (pentru 10asd):

Da nu vreau ca imi ia bani de pe telefon

| 10asd a răspuns (pentru alexmovila):

Nai ce face, mai n-ar fi mai bine ca doar tu sa dai 3 euro sau ca toti romanii sa dea? E decizia ta.Astept raspunsul.

| Kronoos a răspuns (pentru razboiniculvoma):

Deschizi facand clic dreapta pe icon si run as administrator.

| razboiniculvoma a răspuns (pentru Kronoos):

Mersi mult acum merge

| AndreiAndreiu99 a răspuns (pentru razboiniculvoma):

Cine ma ajuta cu acest hack? ......id:deyublonduu@yahoo.com

| Eddy_Eddy_1997 a răspuns (pentru 10asd):

Iti dau eu pass pe pes da-mi id

| Eddy_Eddy_1997 a răspuns (pentru 10asd):

Da-mi id de mes si iti dau eu parola

| razboiniculvoma a răspuns (pentru 10asd):

Frate parola e usingnetframework da am incercat sa-l instalez si imi zice ca operatia trebuie sa aiba elevatiewinking.da totusi daca stii cum sa-l instale trimite-mi un raspunswinking

| Barosanu_Kola_1970 a răspuns:

Dar cum dau sa-l instalez care dintre newframekor ca eu am windows xp sp2

| kakamaka22 a răspuns:

Fratilor am inceracat sa descarc hacku, crown generator v3.0,da nu gasesc nici un icon pe care sa scrie download

| Eddy_Eddy_1997 a răspuns (pentru kakamaka22):

Este acolo cautal bine

| SarbuMihaiAndrei a răspuns:

Te ajut eu la mine nu merge hackul dar stiu parole si tot iei wizard101 crown generator parola este : wizzard101mydownstoreMDS ia la netframework este : usingnedframework

| lori22pufulete a răspuns (pentru SarbuMihaiAndrei):

Mai la mine imi zice dupa ce apas add crowns try to install hhtp://bit.ly/f7o6QV

| alexmovila explică (pentru lori22pufulete):

Stai linistita ca nu merge

| AnonymBăă a răspuns:

Am incercat tot am facut net framework hack-ul dela wizard cand intru in hack zice:Error! Try to install.NET Framework. Desi l-am instalat.Cand am instalat NET Framework am dat next a zis:This product is already installed as part of the operating system.Va rog, spuneti-mi cum sa-l fac sa mearga puppy dog eyes.

| wolf474 a răspuns:

Please ajutati-ma si pe mine, ador jocu asta si joc de mult timp, va rog baietii