| Boaru_Alin_1990 a întrebat:

Cine ma poate sponsoriza?
Sunt un gamer "nou pe piata"
Caut un sponsor care sa ma poata ajuta in gaming
Funda cal care ma poate ajuta cu date despre un sponsor da care caut sau celui care vrea sa ma sponsorizeze
ATENTIE!@@@#
@@@CER SERIOZITATE@@@

2 răspunsuri:
| Antimanele104 a răspuns:

Nu vreau sa iti tai din elan, dar nimeni nu te sponsorizeaza fara sa vada niste clipuri cu tine jucand ceva ce se cere pe piata actuala(si in nici un caz nu ma refer la Metin, CS 1.6 sau la mu). Posteaza niste clipuri personale pe Youtube cu cateva gameplay-uri ale unor jocuri de actualitate(Dota 2, LoL,Battlefield, Call of Duty, Starcraft, GTA Online, etc.)

| Boaru_Alin_1990 explică (pentru Antimanele104):

Am niste videouri pe youtube
o sa continui cu in video special pentru sponsorizare