| AvalohAlyn a întrebat:

Cine mai joaca OSM?(managerdefotbal.ro)? Ce nick aveti acolo?

5 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Roberto Turles

| AvalohAlyn explică (pentru RobertMoon):

Vrei sa intri intr-o liga fantastica pe care o fac luni?

| RobertMoon a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Mai am de jucat intr-o liga din Anglia cateva etape si vedem dupa.

| StyLee33 a răspuns:

Daca faci o liga din Spania vin eu la tine sunt destul de bun am zece trofee, si mereu mi-am dorit a antrenez la Barcelona sau real Madrid

| AvalohAlyn explică (pentru StyLee33):

Da.Ok.Voi face si o liga in Spania.O voi face maine.Fii pe faza.Da-mi numele tau la OSM.
Eu sunt la inceput.Sunt AlanTigerofAtlantic.Deci zi-mi nickul tau iar liga o voi face maine.