| AvalohAlyn a întrebat:

Joaca cineva OSM?(managerdefotbal.ro)? Ce nume aveti?

7 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

laughing)
LeDMJ7, BoloDMJ7, ElDani7, OwnerDMJ7, MasterOwner7, ManagerDMJ7, LeBolo7, ManagerBD7. laughing)

| AvalohAlyn explică (pentru Ibrahimovic):

Hai ca ai fost tarelaughing

Daca ai avea tichete, ai avea la fiecare cont cate 2-4 echipe de nici nu le mai stii.Ai fi manager peste totlaughing

Totusi, fac o liga in Austria si una in Elvetia.Nu vrei sa te bagi?laughingSau iei pauza bine meritata dupa atatea echipe?laughing

| Ibrahimovic a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Sa stii ca in Austria sau Elvetia n-am mai fost. laughing Cand faci liga?

| AvalohAlyn explică (pentru Ibrahimovic):

Luni.Te bagi?

| Ibrahimovic a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Da. Ma mai contactezi printr-un mesaj privat. Cred ca joi juca pe ManagerBD7.

| AvalohAlyn explică (pentru Ibrahimovic):

Ok.Luni iti dau invitatia pe acest cont.

| AvalohAlyn explică (pentru Ibrahimovic):

De fapt da-mi tu mesaj privat pe AlanTigerofAtlantic ca eu nu te gasesc.