| Bogdiy14 a întrebat:

Cine poate sa imi recomande jocuri pentru PC? Im plac jocurile de genul Far Cry 4/3 Assassins Creed (toate) chair si domina. Nu dau funda daca imi dati link-ul unui site de ****.

Răspuns Câştigător
| xRaduC a răspuns:

*Acel moment cand singura persoana care te poate ajuta esti chiar tu insuti xD* Ahh, mi-ai făcut ziua rolling on the floor

3 răspunsuri:
| Bogdiy14 explică:

Incearca sa joci neverwinter sau world of warcraft, sunt asemanatoare dar sunt faine.

| Bogdiy14 explică (pentru Bogdiy14):

Warcraft costa bani... doar daca intru pe un server privat. Neverwinter e super, mersi pentru recomandare!

| Bogdiy14 explică (pentru Bogdiy14):

Daca mai ai nevoie de ajutor trimite-mi un mesaj pe privat happy