| SoSecret a întrebat:

Cine poate sa-mi dea si mie un hack de yang pentru. metin 2 ro care merge?(Funda!)

4 răspunsuri:
| andreigroza19 a răspuns:

NU exista hackuri de yang pentru metin2.Nimeni nu are hack de yang. exista de toate in afara de hack de yang.Nu mai tot intrebati atat de hack de yang.Nu se poate creea si nici nu se va intampla.Nici un hack de yang nu merge sau sunt doar cateva fisiere virusate.HACKURILE DE YANG NU EXISTA.

| Omi777 a răspuns:

Salut! Nu exista yang hack metin 2 sa stii tongue te sfatuiesc sa nu iei nimic pentru ca sunt doar virusi intrucat nu te pacaleschappy! Funda?

| sEEk10 a răspuns:

Hack de yang nu exista astia da mesaje pe metin numai ca sa iti fure contul.

| masubosul a răspuns:

Nu exista asa ceva