| Silviu_Jr_1995 a întrebat:

Cine stie cum pot adauga un mod ( in afara de masini ) in Gta San Andreas.?

3 răspunsuri:
| 000MadMAX000 a răspuns:

Pai si ce moduri vrei sa pui? intra pe gtaall.com acolo ai pentru san andreas la mods mai multe chestii..si tot ce trebuie sa faci e sa le descarci si apoi dai pe ele sa le instalezi si se instaleaza singure.

| ChrissD a răspuns:

Trebuie sa descarci aceste moduri. dupa ce le descarci ele vor intra singure in joc si le poti folosii.

| frennzy220 a răspuns:

Depinde majoritatea modurilor se instaleaza cu Cleo (Instalezi Cleo in folderul Gtaului si acolo o sa ai un folder cleo unde vei baga fisierele modurilor care folosesc Cleo) sau unele trebuie sa modifici gta3.img (cu IMG Editor) sau sa adaugi fisiere in foldorul jocului.
Sper ca te-am ajutat!