| Costy_Regele_1991 a întrebat:

Cine ştie cum pot face un server cu moduri pe 1.6.4/1.7.10? Vreau să intru cu prietenii mei şi nu ştiu cum să fac.Cu hamachi nu merge....Cine imi da cel mai bun raspuns primeste fundă:*

3 răspunsuri:
| kingersome a răspuns:

Chiar n-ai auzit de Youtube şi de butoanele :Cum să faci un server de minecraft?

| Costy_Regele_1991 explică (pentru kingersome):

Am căutat dar nu am găsit unul bun. Dacă nu ştii de ce dracu cauți aici?

| kingersome a răspuns:

Știi eu am făcut un server de minecraft pe care nu intra nimeni dar mi-e lene să-ți explic aici pe TPU cum se face.