| gabrielsearch a întrebat:

Cine stie cum sa tunez ORICE! masina (pompieri, de politie, ambulanta, etc.)in gta san andreeas? Si cine mai stie cum sa tunez motocilcete(daca se poate )!?

Răspuns Câştigător
| Adrianmircea7 a răspuns:

Eu cred ca stiu.fii atent.
am si eu gta san andreas si samp dar daca vrei sa tunezi chestii ori iti trebuie sa instalezi moduri ori instaleaza programul MED san andreas.

| gabrielsearch explică (pentru Adrianmircea7):

Eu vreau sa tunez in joc NU in SAMP! de ex vreau sa tunez motor, camion, etc.....sti vreun program?

| Adrianmircea7 a răspuns (pentru gabrielsearch):

...scz de raspunsul eronat, ca sa tunezi trebuie sa faci macar primele 10 misiuni. nu poti accesa garajul de tunat masini pana nu faci niste misiuni, in fine sper ca am ajutat.