| YoutubeShowVideos a întrebat:

Cine stie jocul ikariam si ma poate ajuta cu o informatie doua?
Deci am cercetat gigantii si toate unitatile si nu stiu ce sa fac ca joi merg intr-o lupta si cine ma poate ajuta am 100k sulf si 120k lemn

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Pai fa intai 60 girocoptere, 30 bombardiere, 10medici si 30 bucatari dupa flancuri poti face 240 buc+ pentru linia 3 ai nevoie de mortiere sau catapulte dar iti sugerez mortierele 30 buc si faci si 15 catapulte sa fi sigur de o treaba dupa linia 2 tragatorii 84 buc+ si linia 1 112 giganti si 350 buc phalanxi si dupa poti repeta de la flancuri in sus tot asa.Bafta eu asa castig lupta!big grin

| YoutubeShowVideos explică (pentru DraGfirE):

Ok! Mersi mult ai funda flancurile is spadasinii m am uitat acum nu stiam ce is dar m am uitat pe google.Mersi mult!

1 răspuns: