| DjJohnKoKosH a întrebat:

Cine stie niste jocuri bune pentru pc gen assasin s creed 3 care sa aiba si o grafica nu doar buna ci foarte buna.sunt foarte pretentios big grin

Răspuns Câştigător
| SilentStriker a răspuns:

Pai aici depinde si ce gen de jocuri vrei, care nu este intocmai specificat. Dar, sa incercam, uite aici o lista cu jocuri cu cea mai buna grafica :
Halo 4, Hitman : Absolution, Sleeping Dogs, Assassin's creed (toate partile, chiar daca l-ai jucat pe 3, incearca-le si pe celelalte, povestea se leaga, si toate au grafica foarte buna), Batman Arkham City, Far cry 3, APB, Counter Strike Global Offensive, Battlefield 3, Call of Duty Black Ops 2, Sniper Elite v2, Crysis 3 ( si 1, 2 au grafica acceptabila) Medal of Honor War fighter, Prince of Persia -the forgotten sands.
Sper sa-ti placa, bafta! big grin

| Codblackops a răspuns (pentru SilentStriker):

Crysis 3 a?
A fost lansat si nu stiu eu?
Pana se lanseaza mai este, asa ca nu mai scrie aiurea.

1 răspuns: