| BlackCornel a întrebat:

Cine stie servere super tari de samp tip RolePlay unde sa fiu acceptat scrieti-le va rog frumos (castigatorul va fi ales pe data de 31 septembrie 2013)

Răspuns Câştigător
| LuKe99 a răspuns:

HostName: Sambata, ora 20, daca ne facem 100on, dam:2lvlsUP+70k
Address: rpg.j2p.ro:7777
Players: XX / 150
Ping: 9
Mode: J2P:RP v3.0.13b
Map: • LS and LV •
Este unul dintre ele are un GM unic si este foarte frumos, vei fi primit asa cum trebuie. Funda?

| BlackCornel explică (pentru LuKe99):

Daca no sa ma raspunda nimeni ai funda dar poate o sa puna servere mai bune asa ca vorbim peste ceva timp

3 răspunsuri:
| PlayTheGame a răspuns:

B-zone RPG1 sau RPG 2

http://forum.b-zone.ro/forum/12-rpgb-zonero7777-roleplay/

link asta e de la rpg 1. A atins de curand 1000 de playeri online odata.

| Hashishu94 a răspuns:

HostName: [0.3x] RPG Booter [www.booter.ro]
Address: rpg.booter.ro:7777
Players: 56 / 100
Ping: 25
Mode: RPG Booter v0.5
Map: Los Santos