| Alexmihai4992 a întrebat:

Cine stie un film in totalitate horor fara drama sau chesti in totalitate horor adica mereu horor! Funa +vot la ceinlanti numa vot.

Răspuns Câştigător
| RauLGaByTza a răspuns:

Paranormal activity are 3 parti. ti-l recomand dar daca iti plac filmele cu mult sange nul viziona ca n-are sange deloc

4 răspunsuri:
| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Film Sa nu iti fie frica de intuneri clar horor e 1 copil cu 2 parinti se duc la o acasa acolo loucuies niste monstri care mananc dinti de copii eu mam speriat la o faza fugea sup patura si apare monstru cu fata aia

| Alexmihai4992 explică (pentru SuntRomânDeTreabă):

In primul rand filmu se numeste asa Sinopsis Don't Be Afraid of the Dark si e najpa!

| Alexmihai4992 explică:

Altul nu stiti?

| SuntRomânDeTreabă a răspuns (pentru Alexmihai4992):

Casa diavolului e chiar horror niste copii s-au ratacit prin padure pe acolo gasesc o cabana ei decid ca in noaptea accea sa ramana peste noapte acolo unii se joaca carti cand baiatul/fata imparte caritle un monstru il omoara pe unu