| HelpTheShArk a întrebat:

Bnua TPU caut un metin2 care sa-mi dea la inceput level 65 pose otel sirius si asa pentru fiecare rasa sa fie multe evoluti sa aiba bonsusuri mari ratele mari peste 1000% fieraru maree 100% ok dau funde stii ca ma in de promisiuniP.S:seriosbig grinbig grinbig grin:

Răspuns Câştigător
| Other00 a răspuns:

Nu exista niciun metin la cum ai zis tu acolo,laughing dar eu iti propun mt2united pe asta joc si eu si e foarte misto, daca stii sa joci dar nu intra pe primele 3 servere ca e plin de malleri eu iti propun pe ultimul https://metin2united.com/

1 răspuns: