| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie un server privat de metin2 cu armuri gen http://www.youtube.com/watch?v=K5HbARsg0lA&feature=youtu .be? Ma scuzati daca am incalcat o regula daca am postat site. Dau funda, merci.

3 răspunsuri:
| IonuţR1995 a răspuns:

Nu merge site.

| Remus13 a răspuns:

Acele armuri din acel video-clip cu mt2.nu vei gasi deoarece acel sv este un server chinezesc si nu am intalnit private cu armuri din astea. Daca vrei sa te apuci apuca-te de un privat bun, 30%pvp, 70%pvm, ai tot ce-ti doresti la magazine doar trebuie sa faci lvl, lvl max fiind 127. Server-ul se numeste ORIENTAL METIN2

| IonuţR1995 a răspuns (pentru Remus13):

Eu vreau un metin cu aceste armuri, deoarece metin sa stau de plictiseala am.