| Prostule a întrebat:

Cine stie un switch-bot care sa nu fie oprit de anti-virus? Mie avast! imi opreste toate switch-urile pe care am incercat sa le downloadez.Macar stiti de ce? Chiar e virusat? Apropo cine joaca Metin2 Blade si are un switch sa-mi dea o adresa de skype sau de mess sa vorbim! Multumesc! Funda pentru "Best!"!

1 răspuns:
| InsaneZor00 a răspuns:

Si eu am tot Avast si nu mi-a blocat nici un switchbot.Vezi sa nu ai virusi in calculator.Da o scanare.