| cosminsilviu a întrebat:

Ştiţi cumva un Anti-virus mai bun? Am nevoie pentru pc.acum am avast dar nu prea sunt multumit de el, si as vrea sa il schimb!

Răspuns Câştigător
| elycrissro a răspuns:

Eu folosesc BitDefender, este foarte bun dar iti trebuie un calculator mai bunicel, pentru ca consuma ceva resurse, este si normal, pentru ceva puternic trebuie si un calculator mai puternic, eu acesta il folosesc de ani de zile.
Nu am reformatat calculatorul din Ianuarie si asta ca am trecut pe Windows 7, Aici dovada:
http://www.byetsoft.com/......torul.html

De aici poti descarca Antivirusul Bitdefender, are si leac:
http://www.byetsoft.com/......-2011.html

Uite un mic tool cu care poti scana calculatorul, care contine cele mai populare 100 amenintari ale luni August:
http://www.byetsoft.com/......ugust.html

5 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Http://buy-static.norton.com/prod/html/partner/msft_EN.html
Licenta 90zile,ti-l recomand.De cand il am nu am avut probleme cu virusi de nici un fel,simplu de utilizat etc. Incearca...
(il ei pe cel din stanga,click 90 days free iar la instalare te descurci...)Este mult mai bun decat Avast,Panda,BitDefender etc...Sper sa iti placa,bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| AnDyAnDy13 a răspuns:

Kaspersky Internet Security 2011. Ia-l de pe www.thepiratebay.org.
Funda?:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ESET Spart Security este cel mai tare anti-virus, il folosesc pe WIN7 de vreo 1-2 si n-am ajut nici o problema cu virusi si de cate ori mi-a inchis accesul la unele site-uri virusate. A-V-ul asta este cel mai bun ti-l recomand, il gasesti mai pe toate siteurile cauta pe Google: eset smart security free download, te descuri tu!

| Angiix3 a răspuns:

Al meu e cel mai bun anul acesta Kaspersky Internet Security 2011 descarca si vezi ca nu te va dezamagii happy