| DumaStylee a întrebat:

Cine stiu un Metin2 PvM cu Arme/Armuri/Iteme Noi? De precizat Armele/Armurile/Itemele noi sa nu fie in Shop-uri, sa se faca printr-o serie de evolutii, stiti voi.

Răspuns Câştigător
| GEOFLOTheAwesomeMythHunter a răspuns:

HotStyleMetin2 Primesti cadouri de la inceput in care daca ai noroc poti sa ai unul in care sa ai lv 31. Are ratele de 1000% si evolutiile se fac de la un fierar legendar+ daca donezi iti da arme sau lvl etc.

1 răspuns:
| Vasy10 a răspuns:

Metin2os rate 900% si evoluezi la itm pana la lvl 250 cresti repede si e plin de EVENTURI ZILNIC tongue