| AHappyDay a întrebat:

Cine vrea sa fie admin pe un server de cs 1.6 sa imi lase un mesaj privat sau sa raspunda la intrebare. Primii 5 vor primi admin 100% gratis. Restul pot intra pe server iar primii 2 din top 15 vor primi admin in fiecare luna.Adminii trebuie sa aiba experienta(sa joace de ceva timp cs), sa nu abuzeze de ban, gag, slap etc. Celor interesati o sa le trimit un mesaj privat cu adresa serverului. Oricine vrea sa intre pe server ca sa se joace este bine venit.Inca ceva(pentru cei care nu vor fia dmini):

-dupa o ora de joc, cel mai bun jucator va putea fi admin pentru ziua respectiva. Sper sa intre multi admini si multi jucatori.(mentionez ca serverul este nou, deci adminii au sarcina de a il promova)

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce cauti cu postarea asta la Dragoste si sex?

| AHappyDay explică (pentru anonim_4396):

Scuze, dar este cea mai vizualizata categorie.

| 保羅 a răspuns:

Eu vr

| qazxswedcvfrtgbnhyujmklop a răspuns:

Aș vrea și eu skype adrian200094

| AHappyDay explică (pentru qazxswedcvfrtgbnhyujmklop):

Imi cer scuze dar serverul este off deoarece nu era hostat si trebuia sa tin pc-ul porint tot timpul.

| elefantulmagic a răspuns:

Eu doresc

| AHappyDay explică (pentru elefantulmagic):

Ti-am trimis un mesaj privat cu adresa serverului.